Thursday, 19 June 2008

Další novinky

nálada: chci si užít klidný mládí!!! co poslouchám: Nerima Daikon Brothers - Berima

Tak dnešním dnem mám všechny zkoušky pro tenhle měsíc odbytý. Včera jsem se ještě lopotila se zeměpisem a věcmi jako jak vysoká je produkce mléka v Rakousku nebo jestli Sierra Leone bylo britskou kolonií a dnes už se na to můžu vykašlat. Včerejšek byl vůbec zvláštní den. Hned po zkouškách jsem měla spicha se Šári a společně jsme se šly juknout, jestli náš gympl ještě stojí. Stojí...(*smíšené pocity*)
No a pak mě pro změnu vytáhla ven matka, která si ze záhadných důvodů vzala dovolenou. Tak jsem využila toho, že jsem měla doprovod a vyzvedla si certifikát, že jsem udělala FCE testy (jak se mi to povedlo, tak to teda stále ještě zůstává záhadou, kterou by nevyřešil ani Mulder se Scullyovou). Bohužel, jako "odměnu" za tenhle papír mě matka dotáhla do kadeřnictví. Říkám bohužel, protože posledních pár měsíců jsem si nechávala narůst delší vlasy (poprvý ve svym životě!). Uznávám, že mé pohnutky byly poněkud trhlý (důvod "chci mít vlasy jako Edward Elric" u mojí matky nezpůsobil zrovna záchvat euforie). Ale i tak jsem byla ráda, že moje vlasy začínaj připomínat hóóódně ostříhanýho Kandu z D.Gray-mana. No, a teď se můžu pochlubit snad jen účesem ve stylu Dr. Spencera Reida z Myšlenek zločince *headdesk*  Proč já?!
 Ještě že jsem pak šla na poštu pro dopis z Olomouce - alespoň ten mi zvedl náladu. Dostala jsem se! Nechápu, jak se mi to povedlo, ale to je šumafuk - hlavně, že tam jsem! (poznámka: musim to oslavit  - čti: musim se zežrat jako prase, ale asi s tim počkám na víkend, jelikož zítra mě ještě čeká sraz s kámoškou Naty) Teď ještě postarat se o všechny možný i nemožný formuláře, vyřídit si bankovní účet, zjistit, jestli můžu studovat na dvou fakultách zároveň (jelikož kromě japonský a anglický filologie jsem se dostala přes průměr i na informatiku a ráda bych to zkusila všechno nějak poskládat dohromady)... šmarjá, já chtěla jen mít trošku klidu a ne tohle všechno vyřizovat!
Ještě bych dodala, že do Brna jsem se nedostala. Angličtinu, který jsem se bála, jelikož mi přišla šíleně těžká, jsem dala vcelku dobře, ale z kapacitních důvodů jsem 15. pod čarou díky TSP. *kyselej xicht*  Studijní předpoklady už nechci nikdy ani vidět!!
Jak jste na tom vy? Docela by mě zajímalo, jestli se s někym z vás v Olomouci uvidim...

edit (24.6.): Tak jsem se dostala i na geografii do Prahy. Skvělý *ironicky*, tak co teď? Kam mám sakra jít??
edit (24.8. - tý jo, po dvou měsících, to jsem zas aktuální jak moje učebnice na základce): Do Brna se moc lidem nechce - přišel mi dopis, že se uvolnilo místo a že se mám 9.9. dostavit na zápis. smůla, trochu pozdě, už mám jiné plány...